IKEA mēbeles – sākumlapa
PAR MUMS PIEGĀDE NORĒĶINI KONTAKTI GROZS
Dzīvojamā istaba Birojs un darba vieta Ēdamistaba Guļamistaba Bērniem Vannas istaba Virtuve Apgaismojums Priekšnams Viss dārzam (mēbeles, aprīkojums, piederumi) Grīda Dekors Dzērieni Ēdienu gatavošana Ēšana Ģimenei Instrumenti un apdares materiāli Pludmales lietas Sīklietu uzglabāšana Tekstils un grīdsegas Uzglabāšana Veļas mazgāšana Mēbeļu montāža Mēbeļu projektēšana Precies.lv Transporta pakalpojumi Ziemassvētku preces Logi, durvis un katli
Salidzini.lv logotips
Latvijas interneta veikali
www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti
Par iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties ar pārskaitījumu, apmaksājot automātiski ģenerēto maksājuma uzdevumu. Kamēr rēķins nav apmaksāts, preces netiek komplektētas un piegādātas.

Ir iespēja izmantot mūsu sadarbības partnera SIA Aizdevums.lv pakalpojumus kredīta noformēšana, sākot no 69 EUR līdz 4000 EUR uz termiņu līdz 36 mēnešiem.

Apmaksa ar pārskaitījumu - uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Preces tiek vestas pēc tam, kad nauda būs ienākusi mūsu kontā. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet PVN rēķina / pavadzīmes oriģinālu.

Ja 2 nedēļu laikā esat pārdomājuši un vēlaties atgriezt iegādāto preci, tad lūdzu nogādāt to oriģinālajā iepakojumā, nenosmērētu un nebojātu mūsu noliktavā Rīgā, Līksnas ielā 9/1, un mēs atmaksāsim Jums katalogā norādītās cenas ekvivalentu. Preču transportēšanas izmaksas netiek kompensētas.

Ja kāda no precēm nav pieejama ilgāk par vienu mēnesi, tad atmaksājam atpakaļ bez
kādiem ieturējumiem mūsu mājas lapā pasūtītās preces vērtību.